Kawiarnia

Drodzy Goście,

Nasza kawiarnia jest miejscem, które propaguje lokalną, sezonową, zdrową, niejednokrotnie ekologiczną i nieprzetworzoną żywność. Wszystko co Wam oferujemy w naszym kawiarnianym menu jest kwintesencją naszych poglądów i życiowych wyborów, nieskończonego zapału, porywów serca, pogłębiającej się wiedzy i dążenia do (prawie) doskonałości 🙂 Ach, i odrobiny talentu kulinarnego….:-)

W naszym menu, oprócz klasycznych kawiarnianych napojów goszczą również sezonowe, takie jak zimowa kawka, rozgrzewające herbatki, gorąca czekolada, zdrowotne napary i ciepłe kompoty lub letnie lemoniady i smakowe orzeźwiające wody. Możecie wpaść do nas także na koktajle pobudzające, witaminowe oraz mleczne oparte na różnego rodzaju wariacjach smakowych.

Z przekąsek proponujemy domowe pierożki z zaprzyjaźnionej manufakturki. Wpadnijcie do nas też na gofra lub naleśnika, które przygotowujemy dla Was z mąki pełnoziarnistej oraz na życzenie w wersji wegańskiej bądź/i bezglutenowej. No i tosty! Ach te tosty 🙂 W różnych kombinacjach smakowych. Zajrzyjcie 🙂

Ale to nie koniec! W naszej ofercie znajdziecie również świeże i oparte tylko na warzywach wegańskie zupy oraz takowe też placuszki.  Możecie też wybierać wśród ciast przygotowywanych na miejscu oraz tych, które są do nas dostarczane z zaprzyjaźnionej osobowo i ideowo cukierenki.  Oferujemy Wam również wyborne tarty, na słodko jak i wytrawnie.

A latem zapraszamy na lody!

To jak, udało Wam się znaleźć coś dla siebie? 🙂

Propagowanie zdrowej żywności wśród naszych kawiarnianych klientów nie sprowadza się tylko do karmienia Was w ten sposób. Współpracujemy również z wirtualnym targowiskiem jakim jest LokalnyRolnik.pl tworząc w naszej kawiarni grupę zakupową produktów oferowanych przez skupionych wokół niego lokalnych małych producentów oferujących swoje wyroby w bardzo wysokiej, niejednokrotnie ekologicznej jakości przy zachowaniu umiaru w cenie.

Zapraszamy do dołączenia do nas! Grupa zakupowa Kawiarnia Mamamija Ursus

Dodatkowo w naszej kawiarni uruchamiamy bibliotekę! Póki co zbieramy ciekawe pozycje z różnych gatunków i mamy nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości każdy dorosły będzie mógł chwilę odetchnąć przy ciekawej lekturze 🙂 A jeśli lektura się spodoba, to chętnie wypożyczymy do domu 🙂

Zapraszamy!