Fantastyczny Świat Dziecka – cykliczne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 1,5 – 4 lata

Zapraszamy dzieci w wieku 1,5 – 4 lata na cykl autorskich zajęć ogólnorozwojowych, które przygotują maluchy  do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej. Ponieważ każdy miesiąc życia Waszych dzieci to ogromny postęp w ich rozwoju, proponujemy podział na dwie grupy wiekowe.  Umożliwia on prawidłową stymulację oraz odpowiedni dobór materiałów tak, aby dzieci wyniosły z zajęć jak najwięcej.

Zajęcia prowadzone są przez instruktorki z KidsFuntasy.

Każde spotkanie z nimi poświęcone jest innej tematyce, dzięki czemu  jest zawsze  interesujące i wyjątkowe. Jednym razem bawimy się w strażaków, innym spotykamy wiewiórkę. Rozmawiamy o tym, jak przechodzić przez ulicę lub tworzymy tęczę. Zawsze jednak uczymy się i rozwijamy poprzez wesołą zabawę. Maluszki nie potrafią jeszcze na dłużej skupić swojej uwagi na jednej czynności, dlatego też gry i zabawy ruchowe przeplatają się płynnie z zadaniami statycznymi związanymi z motywem przewodnim warsztatów. Ulubioną częścią zajęć jest praca plastyczna. Malujemy, ugniatamy, rwiemy, przyklejamy …. pobudzamy kreatywność naszych małych artystów rozwijając jednocześnie ich zdolności manualne . Poznajemy otaczający nas świat wszystkimi zmysłami śmiejąc się przy tym i bawiąc.  A wszystko to w ciepłej, przyjaznej atmosferze pozwalającej Waszym pociechom w łatwy sposób otworzyć się na inne dzieci, a tym samym rozwijać ich umiejętności społeczne.

W sezonie wakacyjnym zajęcia odbywają się:

  • w środy w godz. 10:00 – 10:45 dla dzieci 1,5 roku – 2 latka
  • w środy w godz. 11:00 – 11:45 dla dzieci 2-3 latka

Koszt jednorazowych pierwszych zajęć – 35 zł

Koszt obowiązującego karnetu na 4 zajęcia ważnego w ciągu 5 tygodni – 120 zł

Klienci z karnetami mają pierwszeństwo wejścia na zajęcia

Ilość miejsc – min. 4 max. 8 osób

Zapraszamy do zapisów – bezpośrednio w kawiarni, telefonicznie (664 999 753), e-mailem (kontakt@mamamija.pl) lub poprzez fb messengera.

W przypadku nie zebrania się grupy chętnych na poszczególne zajęcia zastrzegamy sobie prawo odwołania zajęć.

Zapraszamy!