Cykliczne zajęcia MRR wg W. Sherborne dla dzieci 3+

 Drodzy Rodzice!

Za nami już 7 cykli zajęć dla małych maluszków i pokazowe zajęcia dla trochę starszych maluszków 😉 I idąc za ciosem i zapotrzebowaniem zapraszamy na zajęcia dla rodziców z dziećmi 3-4 letnimi Metodą Ruchu Rozwijającego według W. Sherborne.

Metoda Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne to system różnorodnych doświadczeń ruchowych nastawionych na stymulowanie rozwoju dziecka, szczególnie sfery emocjonalnej i społecznej. Podstawowe założenia metody Ruchu Rozwijającego dotyczą rozwijania świadomości własnego ciała, otaczającej przestrzeni, relacji społecznych. Ćwiczenia odbywają się bez przyrządów, w wygodnym stroju, najlepiej boso.

Będziemy skakać, turlać się, biegać, czołgać i szukać własnych rozwiązań, które pomogą nam w wykonaniu ciekawych zadań. Zajęcia mają na celu przede wszystkim pomóc Waszym maluchom w pokonaniu różnych barier co między innymi może przydać się podczas zmiany otoczenia i w życiu małego przedszkolaka 🙂 Są to także fantastyczne zajęcia do nawiązywania więzi między rodzicami a dzieckiem. Wszystkie ćwiczenia wykonywane na zajęciach można odtwarzać i wplatać w zabawę rodzic-dziecko w domu.

Dzieci z niepełnosprawnością mile widziane!

Cykl zajęć składa się z 5 modułów tematycznych, które będą obejmowały część teoretyczną – opis danych pozycji oraz praktyczną – zabawy ruchowe.

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki w godz. 17:30 – 18:20

Całkowity koszt za cykl 5 spotkań – 110 zł

Cykl będzie trwał od 22 maja do 19 czerwca 2017

I lako że ilość miejsc ze względu na komfort ćwiczeń jest ograniczona, zachęcamy do wcześniejszych zapisów – bezpośrednio w kawiarni, telefonicznie (664 999 753), mailem (kontakt@mamamija.pl) lub poprzez fb messengera.

Zapraszamy!