Śniadanie dla przedsiębiorczych kobiet – czwartek, 8.06 godz. 10:00 – 12:00

Drogie Panie!

Zapraszamy na kolejne czwartkowe spotkanie śniadaniowe, wyjątkowe, bezprecedensowe, wyluzowane i pełne dobrej energii! Tylko dla Was  🙂

Dla tych co już nas znają i bywają – nie muszę tłumaczyć na czym polegają. Ale dla tych, którzy pierwszy raz tutaj zaglądają poniżej krótka informacja o naszym wydarzeniu.

W ramach integracji lokalnej, wspierając się i propagując babskie przedsięwzięcia organizujemy cykliczne, już COTYGODNIOWE, biznesowe śniadania dla przedsiębiorczych kobiet.

Rozmawiamy, wymieniamy doświadczenia, dzielimy się zdobytą już wiedzą oraz pomysłami. A wszystko to w doborowym towarzystwie i przy smacznym i zdrowym jedzonku.

Na nasze czwartkowe spotkania zapraszamy również specjalistów i pasjonatów z dziedzin wspierających biznes, kreatywnych, mądrych i doświadczonych.

Gościem naszego czwartkowego spotkania będzie Magda Kusa-Leszczyńska, doradca biznesowy Managerka.com, marketing manager(ka), ekspert z zakresu marketingu internetowego. Magdalena opowie o tym, jak przygotować dobrą stronę www i w jaki sposób pozyskiwać klientów do mamowych biznesów za pomocą internetu. Magda zadaje Wam również przedspotkaniową pracę domową 🙂 Zastanów się, kto jest Twoim idealnym klientem?

Zatem zapraszamy wszystkie Panie, które prowadzą już własną działalność, te które zamierzają i te które po prostu chcą spędzić czas razem z nami. Dzieciaki też mile widziane 🙂

Wejściówka – 25 zł.

Zapraszamy w czwartek, 8 czerwca  w godz. 10:00 – 12:00

Zaglądnijcie do nas! Ale wcześniej prosimy o informację kto się wybiera abyśmy mogły być stosownie przygotowanymi. Bezpośrednio w kawiarni, telefonicznie (664 999 753), e-mailem (kontakt@mamamija.pl) lub poprzez fejsbukowego messengera.

Zapraszamy!