o nas MamamiJa

O nas

Stworzenie miejsca przyjaznego rodzicom z dziećmi plątało się po naszych głowach od dosyć długiego czasu. Jeszcze wtedy zanim się poznałyśmy 🙂 Bo choć nie znamy się zbyt długo to pozytywne fluidy, dobra chemia, te same zainteresowania choć kompletnie różne osobowości i kilka zadziwiająco podobnych faktów z naszych rodzinnych historii spowodowały, że jesteśmy jak Flip i Flap, Bolek i Lolek, Dempsey i Makepeace, Bonnie i Clyde, Carrie i Mr Big – nierozłączne i możliwe że skazane na siebie 🙂

Wiedziałyśmy, że będziemy razem tworzyć i pracować jeszcze zanim poznałyśmy się osobiście 🙂 Bo najpierw połączył nas świat wirtualny 🙂 I wiedziałyśmy też, że będzie to takie miejsce, jakim jest nasza Kawiarnia.

Obydwie, szalone wariatki, wywróciłyśmy nasze życia rodzinne i zawodowe do góry nogami! Ale do odważnych świat należy 🙂

Kibicujcie nam! Niewątpliwie potrzebujemy Waszego wsparcia a w zamian zrobimy wszystko aby było Wam u nas tak dobrze jak w domu!

Zapraszamy!

A oto co napisałyśmy o sobie wzajemnie 🙂 Trochę lukru nie zaszkodzi, chociaż dalej się docieramy 🙂

Moja Wspólniczka Anna – wspaniała matka, kochająca żona, niepoprawna optymistka, emocjonalna ekstrawertyczka. Szalona kobieta. Uczę się od niej każdego dnia czegoś nowego, o ludziach, o sobie, o niej. Dusza towarzystwa. Z każdym zamieni chociaż słówko, każdemu poświęci minutkę i w czasie tych przelotności zbuduje relację, nawiąże kontakt, zapamięta istotne a czasem nieistotne szczegóły. Łagodzi obyczaje, wycisza napięcia. Broni jednak swego i nie ustępuje bez walki Bez niej Kawiarnia nie istniałaby w takiej formie jak jest. Dziękuję, że jesteś!

Moja wspólniczka Agata – Czuła Matka dwójki uroczych pacholąt, żona męża, doświadczona bizneswoman. Odważna i konkretna w podejmowaniu decyzji, bezpośrednia i głośno mówiąca co jej leży na sercu i wątrobie, odpowiedzialna i zorganizowana na tyle aby sprawę na którą Urząd ma tydzień załatwić w 24 godziny bo gdzie diabeł nie może to Agatę pośle 🙂
Genialna i twarda negocjatorka powalająca przeciwnika czarującym uśmiechem i dla której niemożliwe nie istnieje. Zawsze gotowa poświęcić się dla dobra sprawy. I choć bywa irytująca to jest do okiełznania 🙂 Dla mnie, idealna wspólniczka!
Takie właśnie jesteśmy różne 🙂

A jeżeli jeszcze nas nie znacie i chcielibyście nas poznać to nie bójcie się 🙂 Poniżej nasze namiary:

Ania Perkowska i Agata Gajewska

Klubokawiarnia Mamamija

ul. Ryżowa 44 lok. 313

02-495 Warszawa Ursus

tel. 664 999 753

e-mail: kontakt@mamamija.pl

facebook: MamamiJa

Dojazd autobusami nr 178, 191, 207, 401, 517

Przystanek Dzieci Warszawy